Menu
Klubnyt 20. januar kl. 13:23
Indkaldelse til generalforsamling Indkaldelse til generalforsamling
Klubnyt
Video fra i lørdags, hvor vi var ude og sælge på Genbrugsloppen
Klubnyt
Bankospil
Klubnyt
CPH PLAYDAY
Ungdom
U14 har vind i sejlene og skal efter jul spille i mesterrækken.

Næste kampSerie 1 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende hjemmekampe
Marts 2017
3.
fredag
17.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
HIK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
4.
lørdag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
FC Holte
Gladsaxe stadion Kunstgræs
4.
lørdag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Gladsaxe Stadion
FFB
Gladsaxe Stadion
4.
lørdag
10.50
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 2
Kunst, Tingbjerg IP
Slagslunde-Ganløse IF (1)
Kunst, Tingbjerg IP
4.
lørdag
11.15
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U13
U13 drenge (04) håndboldsmål A Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Faxe Ladeplads IF
Roskilde-hallerne HAL C1
4.
lørdag
11.50
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 2
Kunst, Tingbjerg IP
Ølstykke FC
Kunst, Tingbjerg IP
4.
lørdag
12.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
Senior
Træningskampe senior/Ynglinge • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Vallensbæk IF
Gladsaxe stadion Kunstgræs
4.
lørdag
12.15
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U13
U13 drenge (04) håndboldsmål A Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Brøndbyernes IF
Roskilde-hallerne HAL C1
4.
lørdag
12.45
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Tingbjerg IP
Hareskov IF
Kunst, Tingbjerg IP
4.
lørdag
13.25
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Tingbjerg IP
Brønshøj Bk.
Kunst, Tingbjerg IP
4.
lørdag
14.00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P5
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Vestia
Gladsaxe stadion Kunstgræs
5.
søndag
09.00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
BK Hellas
Gladsaxe stadion Kunstgræs
5.
søndag
09.20
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 7
Kunst, Tårnby Stadion
Vestia (3)
Kunst, Tårnby Stadion
5.
søndag
09.40
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
KB (1)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
5.
søndag
09.40
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Espergærde IF
Virumgård kunstgræsbane
5.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
BK Avarta
Gladsaxe stadion Kunstgræs
5.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
FC Holte
Virumgård kunstgræsbane
5.
søndag
10.20
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 7
Kunst, Tårnby Stadion
Brøndbyernes IF (2)
Kunst, Tårnby Stadion