Menu
Klubnyt 20. januar kl. 13:23
Indkaldelse til generalforsamling Indkaldelse til generalforsamling
Klubnyt
Video fra i lørdags, hvor vi var ude og sælge på Genbrugsloppen
Klubnyt
Bankospil
Klubnyt
CPH PLAYDAY
Ungdom
U14 har vind i sejlene og skal efter jul spille i mesterrækken.

Næste kampSerie 1 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende hjemmekampe
Januar 2017
27.
fredag
17.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Gladsaxe Stadion
Ølstykke FC
Gladsaxe Stadion
28.
lørdag
09.00
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 7
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Brøndbyernes IF (2)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
lørdag
09.20
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
BSV af 2016
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
lørdag
09.40
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 7
Gladsaxe stadion Kunstgræs
AB Tårnby
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
lørdag
10.00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Brønshøj Bk.
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
lørdag
14.00
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
AB
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
lørdag
16.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (03) VinterBOLD • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
Bagsværd BK
Gladsaxe Stadion
29.
søndag
09.00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Farum BK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
09.00
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
CIK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
09.20
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
FC Holte
Virumgård kunstgræsbane
29.
søndag
09.20
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Ølstykke FC
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD • Pulje 4
Gladsaxe Stadion
Farum BK
Gladsaxe Stadion
29.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
29.
søndag
10.20
Gladsaxe-Hero BK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Bagsværd BK (2)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
10.20
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Slagslunde-Ganløse IF (1)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
11.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Farum 29/1-17 • Pulje 3
Solvangshallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Solvangshallen
29.
søndag
11.40
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Farum 29/1-17 • Pulje 3
Solvangshallen
BK Friheden
Solvangshallen
29.
søndag
12.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe Stadion
29.
søndag
14.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U17
U17 Drenge 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
14.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 5
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Farum BK (2)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
29.
søndag
15.30
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U15
U15 Drenge 3-4 (02) VinterBOLD • Pulje 4
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe stadion Kunstgræs